დათქმულ ვადებში სამუშაოს შესრულებაზე
ავტომობილის დაუზიანებლობაზე
გარანტ მოტორსში ვიყენებთ მხოლოდ პროფესიონალურ, სპეციალურ აღჭურვილობას, რომელიც უზრუნველყოფს უმაღლესი ხარისხით დიაგნოსტიკას. ჩვენ მანქანის დიაგნოსტიკას ვახორციელებთ ისეთი მოწყობილობით, რომელიც თანაბრად ეფექტურია, როგორც სხვადასხვა ბრენდის ავტომობილისთვის, ისე ძრავის სისტემისთვის.
ჩვენ ვუზრუნველყოფთ ყველა საჭირო პარამეტრის გაზომვას და ვაანალიზებთ მათ შედეგებს. ვამოწმებთ ავტომატურ გადაცემათა კოლოფს, დაკიდების სისტემის ელექტრონულ სისტემას, კლიმატ კონტროლს , აგრეთვე ძრავის აქტიურ და შენახულ კოდებს და სხვა.
ანალიზის საფუძველზე, ოპერატორი იღებს დასკვნას კონკრეტული ძრავის ქვესისტემის ფუნქციონირების შესახებ. ამ რეჟიმში შესაძლებელია თითქმის ნებისმიერი ტიპის (DIS, Twin Spark და ა.შ.) აალების სისტემების შემოწმება, ინჟექტორების ტესტირება სტიმულაციით.
თანამედროვე ავტომობილების მოწყობილობისა და აღჭურვილობის მუდმივი გაუმჯობესება, დიდი გამოწვევაა მანქანების სწორად დაგნოზტიკისათვის. აქედან გამომდინარე, ჩვენ მუდმივად ვაუმჯობესებთ ჩვენი თანამშრომლების კვალიფიკაციას, რადგან ყველაზე თანამედროვე მოწყობილობით დიაგნოსტიკაც კი ვერ იმუშავებს კვალიფიცერებული სპეციალისტის გარეშე.
კომპანიის მიზანია, რომ ქართულ ბაზარზე დაამკვიდროს მაღალი ხარისხის ავტო სერვისი, რომელიც იქნება ხელმისაწვდომი ყველასთვის. გარანტ მოტორსის გუნდუ შედგება კვალიფიციური სპეციალისტებისგან, რომელთაც დიდი გამოცდილება აქვთ ამ სფეროში და შესაბამისად, მომხმარებელთა მხრიდან სანდოობითაც სარგებლობენ. ჩვენთან არამხოლოდ ხარისხიან მომსახურებას მიიღებთ, არამედ შეგიქმნიან სრულ კომფორტს და ერთ სივრცეში დაგხვდებათ ყველა იმ მომსახურება, რაც შეიძლება თქვენი ავტომობილისთვის იყოს საჭირო.